Języki

Pomoc

Katalog zbiorów on-line Muzeum w Wałbrzychu zawiera funkcje pozwalające oglądać i przeszukiwać w różnorodny sposób nasze zbiory.

SZUKAJ - tutaj możemy wpisać dowolne słowo. Jeśli zostało ono użyte w opisie któregokolwiek obiektu, wyszukiwarka powinna wyświetlić kartę obiektu. Uwaga: w karcie obiektu online nie wyświetlają się wszystkie pola muzealnej karty obiektu.

WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE - tutaj możemy w sposób bardziej precyzyjny wyszukiwać interesujące nas obiekty. Wprowadzamy dane których szukamy w poszczególne pola. Możemy wypełnić dowolną ilość pól. Pola do uzupełnienia - Tytuł, Autor, Technika, Materiał, Opis- zawierają słowniki. Oznacza to, że w tych polach, można wyszukiwać jedynie hasła znajdujące się na wyświetlanych listach.

ALBUM - wybrane obiekty możemy gromadzić w Albumie poprzez kliknięcie na ikonkę "zielony plus" (wstawić tu ikonę ze strony). Usuwamy obiekt z albumu poprzez kliknięcie na ikonkę kosza, możemy również wysłać "obiekt" do znajomego lub wydrukować.

Copyright 2014 Muzeum w Wałbrzychu     Projekt i realizacja: Ontia sp. z o.o.
Projekt finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego,
Programu Wieloletniego Kultura+, oraz Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu